Andrea

koučka, psychoterapeutka

www.andreahnizdova.cz

Sleduji 1 Sleduje mě 1

Praha

Never give up!

Svou podporou a správnými otázkami pomáhám lidem v produktivním věku se zájmem o rozvoj ke změnám ve vnímání, a tím k dosažení vytouženého života tak, jako jsem ho dosáhla já.

Sledovat

Příspěvky uživatele

"Člověk není svobodný, není-li jeho mysl svobodná." Proč se mi tento citát tolik líbí?Mysl denně produkuje nespočetně myšlenek, které se vyrojí a po chvíli se zase vypaří. Mysl se snaží získat energii z naší pozornosti a činů a dát nám pocit, že jsme těmi myšlenkami. Není to tak. Myšlenky jsou jen myšlenky. Je zcela přirozené je všechny (i ty negativní mít). Proto nesuďme (se) dle myšlenek, nežijme naše myšlenky. Pouze je sledujme, uvědomme si díky nim, co jsme a nejsme, nechme je volně plynout a buďme vděční za to, že máme dar MYSLET. Svůj dar využívejme a nenechme se jím zotročit.
Julie PoláčkováJulie Poláčková

15.08.2016 21:13

Jak pravdivé a neustále aktuální... :-)

Pro vložení komentáře musíte být přihlášeni

Základem všeho je sebeláska. Projevování lásky sobě samým přináší příjemné pocity do těla, klid a vyrovnanost mysli a také se objevuje uvolněný úsměv na tváři. Úsměvem rozkvétá nejen obličej ale celé tělo, z kterého pak vyzařuje pozitivní energie duše. Duch i tělo se stávají zdravými, přijímáme-li sebe sama jako dokonalé bytosti ve své nedokonalosti. Přijetí nedokonalého já je základem sebelásky. Protože právě v té nedokonalosti je dokonalost, naše krása a svobodné já. :-)
Julie PoláčkováJulie Poláčková

04.11.2015 22:13

V nedokonalosti se projevuje naše jedinečnost. :-) Kráááásné!

Pro vložení komentáře musíte být přihlášeni

Každé ráno začínat mantrou "Dnes udělám ve všem to nejlepší, co jen dokážu" je základ pro vytvoření si co nejlepšího pocitu na konci proběhlého dne a pro láskyplné ocenění se za to.

Pro vložení komentáře musíte být přihlášeni

Co je to, co Vás každé ráno zvedá z postele? Ačkoliv se cítím trošku nachlazená, chci si užít svůj poslední den v práci s úsměvem :)
Julie PoláčkováJulie Poláčková

30.09.2015 08:55

Budík! :-P A příslib krásného dne. ;-)
AndreaAndrea

30.09.2015 09:17

Krásné :-P. Někdy to právě bývají i hlubší věci než budík... myslím, že nejkrásnější je, když nás z postele táhne přímo možnost konání našeho poslání :)

Pro vložení komentáře musíte být přihlášeni