Mohlo by vás také zajímat
Život si tvoříš Ty!

Život si tvoříš Ty!

Narodíme se, rosteme, poznáváme tento svět. Učíme se. Každý den by mohl být poznáním a radostí. Nám se to ale nějak pomotá a život se stává povinností, rutinou, nudou, stresem…

Kde je chyba??

Chyba je v nedostatku informací, které od malička dostáváme, tedy přesněji, nedostáváme. Není to chyba našich rodičů, školy, lidí kolem. Ti také předávají, co dostali, a tak se to stále opakuje. Je ale na čase to změnit, co říkáte?

Jste spokojení a šťastní? Občas, někdy? Vůbec? Pořád? Přemýšleli jste nad tím, co stojí za životem, jaký vedete? Náhoda? Osud? Nějaký tajuplný smysl, kterému nemůžeme rozumět??

A co když to je ještě jednodušší? Co když za tím životem stojíš prostě Ty? Co když Ty jsi tvůrce a vytváříš si celý svůj život?

Na své cestě životem jsem pochopila, že celou mou bytostí – vším, čím jsem, na co myslím, co cítím, jak respektuji sebe samou a své pocity - vytvářím a tvořím svůj život.

Příklad myšlení člověka:

  • Čím větší vnitřní strach o své zdraví mám – tím jistější si mohu být, že budu nemocná.
  • Čím větší vnitřní důvěru ve své tělo mám, tím větší jistotu mohu mít, že se uzdravím.

Kvantoví fyzici složitě dokazují pro většinu lidí nedokazatelné. Člověk chce věřit, čemu věří. Je to pro něj jisté, i když mnohdy bolestivé. A čemu člověk věří, na to zaměřuje pozornost, tomu dává intenzitu, to vnímá a zároveň podle toho přitahuje lidi a události do svého života.

Představ si maličké částečky kolem sebe, které se seskupují a utváří tak, jak určuješ svým myšlením. Zní to šíleně?

Japonský badatel Masaru Emota dokázal, jak se utváří voda – co vše má vliv na strukturu vody. Podle struktur zmrzlé vody dokázal, že voda se strukturuje i pouhým myšlením. Pokud vytváříme vibraci stresu – voda má jinou podobu, než při vibraci lásky. Sami máme těla tvořená přibližně ze 70 % vodou. Jaké informace tělu dáváme? Jaké vibrace zhmotňujeme?

Na své cestě jsem pochopila, že všechna má přání mají sílu se splnit a všechna se plní. Plní se vše– i to, co nevyřknu na hlas, i to, když pochybuji, prostě plní se všechno. Protože já svým vysíláním a frekvencemi určuji, co mi přichází do života. Dodnes jste tvořili život, jaký teď žijete. Zda jste spokojení, či nespokojení ve svém životě - za to nemůže nikdo jiný než vy sami. Je lákavé obvinit systém, obvinit rodiče, obvinit partnera, šéfa a předat zodpovědnost někomu jinému. Ale tak si ubíráte možnost vzít si plně svou zodpovědnost a tím i moc do svých rukou a změnit svůj život k obrazu, jaký chcete.

 

Komentáře

Pro vložení komentáře musíte být přihlášeni

Mohlo by vás také zajímat