Mohlo by vás také zajímat
Od maminky

Foto: Julie Poláčková

Od maminky

Jsem matkou Julie Poláčkové, která založila tyto krásné stránky. Po delší době jsem se opět podívala na články a zjistila, že mě oslovují. I já mám velmi podobné myšlenky jako ostatní, kteří zde píší své příběhy.

I já mám svůj příběh.

Když se mi narodila dcera Julie, tak jsem velice těžce nesla její dětské nemoci. Nemocná byla snad každý měsíc a já až po mnoha letech pochopila, že jen toužila po tom, abychom byly spolu. Abych nebyla v práci.

Julie měla astma, tak jako její tatínek. A věta, kterou mi řekla paní doktorka, změnila celý můj život. Řekla "Paní Poláčková, smiřte se s tím, že Julie bude stejně pořád nemocná. Bude mít astma, jako její otec."

A to jsem se nesmířila. Touto větou začala má cesta hledání jiné léčby než té klasické. Našla jsem cestu alternativní medicíny, která změnila život celé naší rodině.

Začali jsme používat přírodní švýcarské produkty a používáme je dodnes. Manžel už astma nemá a Julie také ne. Jen mě zlobí, protože je tak zdravá, že jí její tělo dovoluje kouřit. Když jí to nevadí, tak to já asi nezměním. Ale přírodní produkty, které jí dávám, používá ráda.

Přeji všem, aby měli stejné štěstí jako my a nalezli zdraví v lásce a v přírodních produktech.

Zdeňka Poláčková

 

Komentáře

Julie PoláčkováJulie Poláčková

02.09.2016 14:33

❤️

Pro vložení komentáře musíte být přihlášeni

Mohlo by vás také zajímat