Můj rok 2017 bude o poznání

Foto: Julie Poláčková, 1.1.2017

Můj rok 2017 bude o poznání

FlyLady nezměnila můj život k nepoznání, ale o poznaní jej vylepšila. Mám plán. Plán pro rok 2017. Můj rok 2017 bude o POZNÁNÍ. 

 

Poznání sebe sama, poznání svých nejbližších, svého okolí, poznání svých tužeb, snů a přání. Jaké nejhlubší přání máš Ty? Nemysli na to, co by sis MĚLA přát, poznej, co si DOOPRAVDY přeje Tvá duše.

Máš pocit, že by ses MĚLA konečně naučit anglicky, aby sis přečetla o čem píše FlyLady? ;) Anebo cítíš, že máš hluboko zakryté přání, které schováváš, protože logické mysli nedává smysl??? 
Mám pro Tebe překvapení: Tvé přání nikdy neodejde, dokud ho nezrealizuješ! Touhu nelze odtoužit a jednou zrozené přání nelze vymazat! A není to třeba! Naše Já jsou tu dnes proto, aby se stala svědky dosažení našich přání!

Nejtěžší na tom procesu je zjistit, co si přeješ. Každý další krok je radostný, protože kráčíš vstříc svému snu! Každý krok té cestičky je přiblížení naší tužbě. A pak odpal ohňostroj a své přání oznam světu, anebo ho jen vnitřně oslav a uctívej.


Přidej se ke mně v roce 2017 a vydej se na cestu poznávání svých snů a přání. Nemusíš se přihlašovat do žádného mailing listu. Nemusíš nic lajkovat ani dělat žádné jiné virtuální vylomeniny. Tady jde o napojení se na sebe a o spojení srdcí. Vlastně ani není třeba se nikam napojovat. Srdce, která vibrují na frekvenci plnění snů, jsou na stejné frekvenci.

FlyLady mi dává opěrné body v povinnostech, aby mi zbyl čas na snění a na ostatní důležité věci. A navíc její zpráva ladí s mou vizí pro tento rok!

Nalaď se se mnou na 2017!

Komentáře

Pro vložení komentáře musíte být přihlášeni

Mohlo by vás také zajímat