Každý z nás by rád ve svém životě něco změnil

Foto: bayasaa, Fireworks, flickr.com

Každý z nás by rád ve svém životě něco změnil

Máme 3. den nového roku, roku 2016. Řada z nás přemýšlí o tom, co nám rok 2016 přinese. Někteří jsou plni očekávání toho nejlepšího a některé z nás přepadají obavy. Staré odešlo a nové ještě nenastalo. Pocit prázdna. Asi každý z nás by rád v novém roce něco ve svém životě změnil.

Třeba změnil práci. Pak je ale třeba vědět jasně, proč ji chci změnit. Abych se pro příště takové situaci vyhnul. Pokud nevím v danou chvíli jak to udělat, mohu požádat vesmír, aby vytvořil ty nejlepší podmínky pro opuštění starého zaměstnání. Nejlepší podmínky neznamenají, že budou vždy „růžové“, ale bude to ta nejlepší cesta pro nás skrze poznání.

Máte se o něčem rozhodnou a nevíte jak? Požádejte tedy vesmír, aby k vám přišly všechny potřebné informace o dané situaci. Aby vaše rozhodování bylo snadné a jasně jste věděli, co máte udělat. Ve chvíli kdy požádám, je pocit odevzdání se - prázdna - na místě. Dávám tím prostor světlu, aby mi mohlo poslat nápady, vize, prostě aby mohlo skrze mě konat.

Rádi byste nového partnera a nerozumíte tomu, proč pořád přitahujete ty „nesprávné“? Věřte, že v daný moment jsou to pro vás ti praví pro poznání sebe sama. Jsou vaše zrcadlo. Pokud chci v životě dokonalého partnera, pro nějž budu i já dokonalou partnerkou („dokonalý“ neznamená „bezchybný“) tedy nejvhodnější, abychom se od sebe vzájemně učili, posouvali jeden druhého, byli si vzájemně přínosem, musím nejprve porozumět sobě.

Chcete být v životě šťastní? Pak tedy žijete a stále podvědomě tvoříte program „jsem nešťastný“.

Co hojnost a finanční nezávislost ve vašem životě? TAKY NIC MOC?  Pak jste se pravděpodobně ztotožnili vědomě či nevědomě s nějakým přesvědčením svých rodičů, předků, svého okolí nebo jste ho sami díky své nevědomosti vytvořili. Může jít o obyčejnou větu: „My jsme nikdy žádné peníze neměli“.

Řešíte zdravotní problémy svých dětí či své vlastní? Proč nemoc přišla a jaké má kořeny? Co můžeme udělat proto, abychom jí porozuměli a tím zamezili tomu, aby se opakovaně vracela? Jednou z alternativních způsobů řešení zdravotních či psychických potíží je sofioterapie.  Sofioterapie se zabývá nalezením pravé podstaty vzniku nemocí. Odhalením a pochopením všech vlivů na zdravotní či psychický stav člověka.

Proč doporučuji svým klientům účast na seminářích? Osvojí si metodu testování, naučí se sami si přijít na příčinu svých zdravotních potíží a obtížných životních situací a hlavně je řešit. Stávají se tvůrci svého života.

Semináře jsou nejen o dětech, ale i o nás samotných, o prenatálním věku, neuspokojených potřebách z období dětství, o „chybách“ rodičů, které negativně ovlivňují vývoj dítěte. 

SEMINÁŘE 2016

Těším se na vás.

Katka

Komentáře

Pro vložení komentáře musíte být přihlášeni

Mohlo by vás také zajímat