Jednoduchost přijímání léků je hrozivá

Jednoduchost přijímání léků je hrozivá

Přibližně před deseti lety jsem byla díky svým zdravotním problémům donucena zastavit a zamyslet se nad svým životním stylem, který nebyl příliš valný. V té době jsem se vydala na cestu sebepoznání. Začátky byly těžké a já musela změnit veškeré své návyky. Začala jsem pátrat po příčinách svých onemocnění, věnovala se četbě a vzdělávání se v oblasti psychosomatiky a uvědomila si, že tělo prostřednictvím fyzických projevů (somatizace) volá o pomoc. 

Často ho stačí jen vyslyšet a uleví se. Praxe je však někdy opravdu náročná. Uvědomila jsem si, že základem je kvalitní strava a vnímání svého těla. Ačkoliv jsem měla nadváhu, byla jsem podvyživená. Mé orgány a jednotlivé buňky mého těla nedostávaly živiny, které si od přírody zaslouží a které potřebují k přirozenému fungování. Postupně jsem se dozvídala o důležitosti kvalitní výživy. Jakmile do těla dostáváme látky, které potřebujeme pro jednotlivé biochemické procesy, je zajištěno optimální biologické zdraví organismu. Díky nabytým zkušenostem z prevence zdraví mohu tyto základy poskytnout i svým klientům.

Smysl prevence civilizačních chorob

Je alarmující, jak se civilizační choroby (tedy různá onemocnění bez zjevné příčiny) raketově rozšiřují a postihují každého z nás. Je až s podivem s jakou samozřejmostí lidé přistupují k jednotlivým chorobám, a s jakou přirozeností je přijímají do svých životů. Je třeba si uvědomit, že není normální mít nějaké onemocnění. Naše organismy se rodí se svou přirozenou inteligencí, která si umí poradit s mnohými nemocemi. Žijeme v rychlé době a přitom často stačí tak málo. Zastavit se a poslechnout své tělo, když je unavené. Dát mu, co potřebuje.

Je známo, že léky potlačují symptomy a neřeší příčinu. S dostatečným příjmem všech potřebných látek do organismu se řeší podstata biochemického fungování. Snížením hladiny toxického homocysteinu v těle a dodáním potřebných látek do organismu zajistíme přirozené vstřebávání homocysteinu, a tím snížíme riziko vzniku civilizačních chorob. Tělo si často umí s nemocemi poradit samo (pokud nejsou tkáně poškozené ve velké míře). Ve své praxi se primárně orientuji na prevenci a v tom je ta krása. Moji klienti dodávají svému tělu vše, co potřebuje pro optimální fungování. Tím se zamezí rozvinutí civilizačních onemocnění. Normální je cítit se dobře a být fit, nikoliv brát denně chemické léky, které pomáhají přežívat.

Zkušenosti s klienty

Osobně se ve své praxi setkávám s klienty, kteří si nejdříve zajistí své optimální biochemické zdraví. Klient si sám vybere možnost, která mu nejvíce vyhovuje. Má-li zájem, je možné společně prozkoumávat i míru vnímání jeho těla a různé souvislosti, které se s nemocemi mohou pojit. Proto se věnujeme dalším vyšším cílům jako je psychická pohoda, harmonie, kvalitní vztahy, rodinné fungování, partnerství, rodiče, děti, volný čas, práce a kariéra, časový harmonogram, stres, úzkost, strach, smutek, deprese a další.

Mé zkušenosti ukazují, že i vysoké hladiny homocysteinu se dají celkem rychle snížit. Já svou hladinu homocysteinu snižuji přírodní cestou. Dodávám do organismu potřebné látky, které působí velmi blahodárně a to jak preventivně, tak i nápomocně při rozvinutých onemocněních.

Budoucnost

Má budoucnost spočívá v kvalitní podpoře a pomoci lidem, kteří ji žádají. Moje někdy až samaritánská povaha způsobuje to, že lidem nabízím jedině to, co sama znám a vím, že funguje. Neustále se vzdělávám, abych svým klientům předávala ty nejčerstvější informace dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Spolu se svými kolegy z prevence zdraví jsme paralelou ke zdravotnickému systému, který sám o sobě ani nemůže pokrýt všechny oblasti prevence, kvalitní stravy a psychické pohody.

 

Komentáře

Pro vložení komentáře musíte být přihlášeni

Mohlo by vás také zajímat