Jak se zbavit nepříjemna v životě?

Foto: Hana Růžičková

Jak se zbavit nepříjemna v životě?

Máte po krk „duchovních“ rad typu „myslete pozitivně“, „žijte tady a teď“, „rozlučte se s minulostí“, „odpusťte rodičům“, „uvědomte si, kdo jste a to žijte“ a podobně? Ano, znějí nádherně, ale nedávají skutečný návod na to JAK. Totiž JAK KONKRÉTNĚ KROK ZA KROKEM dosáhnout kýženého stavu pohody, lásky, harmonie, bytí tady a teď, pozitivního myšlení a skutečného odpuštění.

Mnoho z nás hledá nástroj, který by nám umožnil zbavit se svých problémů a trápení, eliminovat ze svého života nepříjemné skutečnosti a tvořit si život podle svého, v lásce, pohodě a harmonii. Občas potkáme něco nadějného, ale nakonec to nepřináší výsledky, jaké bychom si přáli.

Anebo jinak: Máme svůj vzor, osobnost, která je pro nás inspirací a ke které možná dokonce i vzhlížíme. Je nám krásně nad jejími knihami, na jejích přednáškách a besedách nebo s jejími videi. Rádi bychom se alespoň přiblížili stavu, ve kterém se ona nachází, ale i přes její rady vlastně nevíme, jak konkrétně a co skutečně dělat, aby naše bytí v takovém stavu bylo trvalé a přirozené, tedy bez vyčerpávajícího úsilí a neustálé sebekontroly.

Dnes si pojďme představit jeden z nástrojů, který onen návod nabízí. A to naprosto konkrétní návod, podle nějž učiníte přesně definovaný krok jedna, krok dva, krok tři, krok čtyři, krok pět... a daný problém či trápení přestane ve vašem životě existovat.

Svůj život podle svého

Mluvíme o tzv. „Terapii Mysli… pro šťastné srdce“, zkráceně „Terapie Mysli“, „TeMterapie“ či TeM. Její autorkou je Hana Růžičková. Možná se vám pojem Ing. Hana Růžičková pojí s pořádáním veletrhů a výstav. To ona v roce 2005 vymyslela a založila pod společností Incheba veletrh Esoterika (později pod novým pořadatelem Festival Evolution).

Hana Růžičková vystudovala Fakultu elektrotechnickou ČVUT a věnovala se mimo jiné programování, tedy rozebírání problému na nejmenší kroky vedoucí k jeho vyřešení. A právě i tato zkušenost jí pomohla vytvořit velmi logickou, konkrétně uchopitelnou terapii, která člověku umožní zbavovat se nepříjemna, které si žije, a tvořit si svůj život podle svého.

Při svém hledání se dotkla mnoha různých oficiálních i alternativních směrů, absolvovala mnoho různých terapií. Některými se inspirovala a vytvořila právě Terapii Mysli, jedinečný systém s mnoha efektivními technikami práce, které eliminují skutečné příčiny našich problémů, ať se týkají mezilidských vztahů, práce, financí, zdraví, našich nepříjemných pocitů. A to trvale. Výsledkem je přirozené žití tady a teď, užívání si přítomného okamžiku bez zatížení minulostí a strachů do budoucna, pozitivní změna reality - protože každý si svou realitu tvoříme tím, co máme v sobě, co vysíláme, a pokud to změníme, změní se logicky i naše realita. A tvoření si života podle svého, o což nám asi jde nejvíce.

Sám sobě terapeutem

Spokojení klienti Hanu Růžičkovou již přiměli Terapii Mysli vyučovat pro sebe-terapeutování tak, že se absolvent kurzu sám dokáže zbavovat svých potíží. Vede také přednášky „Terapií Mysli pro šťastné srdce“, na kterých detailně vysvětluje, proč se trápíme konkrétními problémy. Proč každý z nás zažívá konkrétní nepříjemné skutečnosti a každý jiné. Proč je pro nás tak těžké se svých trápení zbavovat. Kde tkví skutečné kořeny toho, co si žijeme. A jak se jednoduše vrátit zpět k sobě, do lásky, pohody, dostatku, zdraví...

Chtěli byste se dozvědět více? Tak to se v prosinci můžete těšit na videorozhovor s Ing. Hanou Růžičkovou, který zveřejníme na našich stránkách. Budeme si v něm povídat (nejen) o Terapii Mysli. A nebo se můžete rovnou přijít podívat na přednášku 9.12.2015 od 19. hod. v čajovně Šamanka (registrace emailem:  terapiemysli@terapiemysli.cz).

Komentáře

HaniHani

12.11.2015 12:25

Moc se těším na prosincové video. A zatím srdečně zvu na přednášku TERAPIÍ MYSLI PRO ŠŤASTNÉ SRDCE 9. 12. v Hálkově 8, Praha 2, u I. P. Pavlova, kde budu detailně objasňovat proč si v životě žijeme to, co si žijeme, proč každý něco jiného, proč zažíváme různá trápení a problémy, kde mají své skutečné kořeny, a proč je pro nás zdánlivě tak těžké se svých trápení zbavit. A také jak to jednoduše lze prostřednictvím Terapie Mysli. Nebudou chybět zajímavé příklady z praxe ani ukázka terapie a možnost dotazů. Vstupné je 200 Kč/osob, nutná registrace předem. Těším se na vás.
HaniHani

14.01.2016 18:38

Omouvám se všem, kteří čekáte na video, na kterém jsme se minulý rok dohodly s Julií Poláčkovou, která stojí za ipoznani.cz. Paní Poláčková mne včera informovala, že video (videa?) dělat nechce, a tedy slíbené video o Terapii Mysli na těchto stránkách nebude. Každopádně máte-li zájem, můžete navštívit stránky Terapie Mysli, www.TerapieMysli.cz, kde najdete odkazy na videa na portálu Cesty k sobě či portálu CZSpirit. Na uvedených stránkách se dozvíte celkově téměř vše o Terapii Mysli ;=) Vše je, jak má být ;=) S láskou...

Pro vložení komentáře musíte být přihlášeni

Mohlo by vás také zajímat