Děkuji všem, kdo žijete svůj sen!

Foto: Tři šípky pro Popelku, Julie Poláčková

Děkuji všem, kdo žijete svůj sen!

Na loňském PFku stálo „Uvítejme rok 2016, bude nádherný!“ A já uvěřila. Vzpomínám na rozhovor s kamarádem hasičem, který měl k tomuto výroku výhrady. Jakby taky ne, když kolem sebe jako hasič vidí samé utrpení. Tehdy mě napadlo přirovnání k nádhernému stromu, který se také nemusí líbit všem. Někteří jej nemohou vystát, protože jim brání ve výhledu, zaclání při západu slunce, nebo nesnáší hrabání té nekonečné haldy listí... Nic z toho však nemůže stromu zabránit, aby byl nádherný!

A stejně tak nádherný byl pro mě rok 2016. I přes všechna trápení, rozchod a zoufalý pocit beznaděje a osamělosti. Byl to rok tvoření – začala jsem fotit, kreslit...a to i přesto, že mi to připadalo nemožné. Celkově to byl rok uskutečňování nemožného. Nic totiž není nemožné, pokud si to přeje vaše srdce. Stačí naslouchat a uvěřit. Nebývá to snadné, může to trvat celou věčnost...ale stojí to za to!

Mimochodem, všimli jste si, že všechny ty oblíbené filmy a pohádky, které každoročně nechybí ve vánočním programu...Pretty woman, Hříšný tanec, Notting Hill, i blbá (převzato z Pretty woman :-) ) Popelka a smutná princezna... jsou o tom samém?! O naplnění nemožné lásky. Každý rok nám tím připomínají, že nic není nemožné!

A tak přeji, aby ten nový rok 2017 byl opět nádherný!
A aby si každý alespoň na chvíli té nádhery všiml. ❤️

Děkuji všem, kdo žijete svůj sen!
PF 2017

Foto: Pohádkový les, Julie Poláčková, 29.12.2016

 

Komentáře

Pro vložení komentáře musíte být přihlášeni

Mohlo by vás také zajímat